Secabo SignRacer - moblina stacja robocza
 Produkt dostępny
VAT 0% dla podmiotów posiadających NIP Europejski
4480.00zł
cena netto z dostawą
Secabo SignRacer pozwala zabrać całą stację roboczą z Tobą, gdziekolwiek jesteś.
Został on opracowany specjalnie dla mobilnych aplikacji w zakresie dużych projektów czy zabrania swojego sprzętu w celu prezentacji na targach. Waliza SignRacer wykonana jest z wysokiej jakości sklejki o grubości 9mm, co zapewnia jej odpowiednią wytrzymałość z zachowaniem niewielkiej masy.
SignRacer może pomieścić  60cm ploter frezujący (przykładowo Secabo s60). Duży schowek z otwieranymi na boki drzwiami oraz dwie wysuwne szuflady na potrzebne do pracy narzędzia oraz laptopa. Przednia pokrywa walizy po demontażu może zostać szybko zamieniona w stół roboczy z reguacją wysokości stóp na którym bez problemu można używać prasy termotransferowej. Klapa tylna pozwala na wygondą wymiane rolek winylu. Odpowiednie zaciski i klamry ułatwiają prowadzenie i łączenie kabli zestawu wewnątrz walizy.
Secabo SignRacer stoi na solidnych obrotowych kółkach z których dwa wyposażone są w hamulce blokujące. Całość to idealna stacja robocza do zastosowań mobilnych w technologii reklamy i wykańczaniu tekstyliów
Parametry techniczne
Wymiary półki pod ploter plotera (S x D x W) 95 x 47 x 39cm
Wymiary stołu
99,5 x 97,0cm
Wysokość stołu 74cm
Wymiary szuflad (S x D x W) 91.0 x 47.0 x 6.5 cm
Wymiary półki za drzwiami (S x D x W) 95.0 x 50.0 x 35.0 cm
Całkowite wymiary (S x D x W) 100.5 x 64.5 x 112.5 cm
Waga 50kg
W zestawie:
Skrzynia z 4 kółkami (dwa wyposażone w hamulec) zaciski i klamry do kabli.

 

Zdjęcia i filmy